Başlangıç / Sekabet / Sekabet Para Çekme

Sekabet Para Çekme

Sekabet Hakkında  Sekabet Üyelik

Güvenilir ve kaliteli hizmetleri bulunan Sekabet bahis sitesinin hizmetlerinden yararlandıktan sonra, kısa süre içerisinde yatırdığınız paraları katlayarak kazanç elde edebilirsiniz. Elde ettiğiniz bu kazançlarınızı çeşitli para çekme yöntemleri ile nakit paraya çevirebilirsiniz. Sekabet para çekme yöntemleri, aynı para yatırma işlemlerinde olduğu gibi çeşitli tutulmuş. Bu gerçekleştirilecek olan işlemlerdeki yöntemler ve detayları şu şekildedir:

Neteller ile minimum 10 Dolar, maksimum 2000 Dolar çekim yapabiliyorsunuz, işlemleriniz hemen gerçekleşiyor ve yatırımların %2’si işlem ücreti olarak alınıyor.

Skrill yöntemi ile minimum 10 Dolar, maksimum 5000 Dolar çekim gerçekleştirilebiliyor, yine işlemler hemen tamamlanıyor ve işlem ücreti de çekmek istediğiniz miktarın %1’i kadardır.

Sekabet’e Üye Olun

Ecopayz ile hiçbir işlem ücreti ödemeden minimum 100 TL, maksimum 30.000 TL çekim yapabilirsiniz. Çekimleriniz hemen gerçekleştiriliyor.

Banka havalesi ve EFT yöntemleri ile de 1 ile 30 dakika arasında, hiçbir işlem ücreti ödemeden minimum 50 TL, maksimum 30.000 TL çekim yapabilirsiniz.

Paykasa ile minimum 10 Euro maksimum 250 Euro çekim yapabilirsiniz, işlemler anında gerçekleşmektedir.

Yandex Money yöntemi ile de ücretsiz bir şekilde minimum 300 UAH, maksimum 2000 UAH çekim işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Çekmek istediğiniz miktarlar bekletilmeden hesaplarınıza aktarılıyor.

Sekabet sitesini denemek için üyelik ve yatırım işlemlerini gerçekleştirdik, daha sonrasında da sitedeki hizmetlerden kazanç elde ettik. Ödeme işlemlerinde bir sorun ile karşılaşmadık, Sekabet kazanılan miktarları belirtilen yöntemler ile ödüyor. Siz de sorunsuz ödeme almak istiyorsanız, Sekabet sitesini tercih edebilirsiniz.

Sekabet’e Üye Olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir